ramazan bayramı 2021

ramazan bayramı 2021

Yeni bir retinoik asit metabolizması bloke edici ajan (RAMBA) olan Rambazole ile yapılan bir çalışmada, orta ila şiddetli akneli deneklerin yüzde 94’ünde, ardışık 12 hafta boyunca günde bir kez 1 mg oral Rambazol ile tedavi edildiğini belirledi. yüzde 50’den ve yüzde 35’ten fazla akne lezyonu sayısı “temizlenmiş veya neredeyse temizlenmiş” olarak kabul edildi. zaman haber motorun yağ yakmasının sebebi aşağıdakilerden hangisidir

http://www.zaman.biz/ramazan-bayrami-2021

Barrier Therapeutics, Inc., orta ila şiddetli akne tedavisinde oral Rambazole (TM) formülasyonu için pozitif Faz 2a verileri ve topikal formülasyonu için pozitif biyolojik aktivite verileri bildirdiğinden, bu çalışma bu ilacın gelecekte üretimine işaret etmektedir bu ürün.

Uzmanlar, bir deneğin “temizlenmiş veya neredeyse temizlenmiş” olarak kabul edilebilmesi için toplam lezyon sayısında yüzde 90’dan fazla azalma olması gerektiğini açıklıyor. Raporlarına göre, enflamatuar ve inflamatuvar olmayan lezyonlar tedaviye eşit derecede iyi yanıt verdi. Bu yeni bileşenle tedaviye ilişkin ciddi bir etki görülmemiştir. Çalışmaya katılan grubun sadece bazı hastaları, ciddi olmayan yan etkiler olarak cilt ve dudak kuruluğu yaşadı.

Barrier Therapeutics, Inc. Yönetim Kurulu Başkanı ve İcra Kurulu Başkanı Geert Cauwenbergh, “Bu pozitif Faz 2a sonuçları, oral Rambazole’un orta ila şiddetli inflamatuar aknede aktif olduğunu ve geleceğin sonucuna bağlı olarak tam Ölçekli klinik deneyler, bu ilaç bir gün orta ve şiddetli akne için güvenli ve etkili oral tedavi ihtiyacını karşılayabilir. Bu sonuçlar, daha önce psoriazis için oral Rambazole için umut verici klinik verilerimize dayanmaktadır ”.

Bir cevap yazın